X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Nastavit
kategorie
výrobci
Spokojenost nákupu
Ano
188/190 (99%)
Ne
2/190 (1%)
Osobní odběr pouze v Hradci Králové, sídlo firmy - Durychova 1388, 500 12, po telefonické domluvě, prodej pouze On-line. Non stop.

Špatné fotky

15. 01. 2020, 06:23

Základem každého e-SHOPU  je zoprazování fotek, ve vynikajíci kvalitě. Jelikož náš e-shop již dlouhou dobu trpí nekvalitními fotkami. rozhodli jsme se pokročit o stupeň výše. Pokud nás sledujete pravidelně, tak zajisté jstse si mohli všimnout, že v poslední dobé, jsou fotky, mnohem lepší, než dříve. V tomto trendu budeme pokračovat dál a proto naše výprodeje budou, bez časového ohraničení a tak zároveň se mnohem dříve usktuteční náprava a výměna zboží, již z mnohem lepšímy fotografiemi.

Samotné zpracování, není laciný proces a proto se nám nevyplatí, vše udělat najednou a u všeho. Pokud prodáváte například mobily za tisíce korun, tak se pořízení dražší fotky mnohem lépe schová do ceny, než do jednoho kusu v hodnotě 100 kč. Proto prosíme o trpělivost.

Komentáře

Diskuze je prázdná.
váš email:
jméno:
text: