kategorie
výrobci
Spokojenost nákupu
Ano
100/100 (100%)
Ne
0/100 (0%)
Osobní odběr v Hradci Králové, partnerská prodejna TWINS,tř. ČSA 1245/2 , BÝVALA BUDOVA pivovaru, dnešní krajský úřad u zimního stadionu Hradec Králové 500 01 Pokud si zvolíte tůto možnost, vždy vyčkejte na informací, že Vaše objednávka , je pro Vás již připravená na dané prodejně.

Stav zboží - Popis

1 - outlet  -  nové zboží , většinou s visačkami,  pouze stažené, jako loňská kolekce- až o  2/3 levnější, než v normálním obchodě, platí,  že čím je dražší  zboží, tím více setříte.

 

2- jako nové - outlet -nové  zboží , občas chybí vysačka, může být  přepravou zaprášené- zašpiněné, my prodáváme,  pouze naprosto čisté zboží, až 2/3 levnější, než v normálním obchodě, platí,  že  čím je  dražší  zboží, tím více setříte.

 

3- jako nové-  zboží , pouze bez visaček , ale  vykazuje stav nového zboží, takového zboží, je v našem e-shopu, asi zastoupeno v největším měřitku

 

4- výborný -  zboží je  jako  nové, akorát  vykazuje známky, mírného použití - second hand

 

5- dobrý   -   zboží vykazuje   pořád skvělý stav, zde již může být  patrné, jeho používání, ale zboží  je vhodné , pro nákup- secondhand

 

6- na donošení - takové to zboží, u nás natrefíte výjmečně, vykazuje vady , je na to většinou zbytková cena, za kterou se dále zboží, ještě dá použít, třeba  na pískoviště atd. Za danou cenu se vyplatí toto zboží, dále využít.